Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

^Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Wraz ze wzrostem temperatury i pierwszymi podrygami długo wyczekiwanej wiosny kończymy akcję dokarmiania ptaków w naszej szkole. Przez całą zimę o ptasich przyjaciół dbała Wolontariuszka z kl. V-  Emilia.
 
Systematycznie monitorowała "ptasie stołówki" i w razie potrzeby uzupełniała braki przysmakami. Emilia, dbając również o edukację najmłodszych kolegów i koleżanek przygotowała prelekcję dla klas I-III, na której przedstawiła zasady jakimi należy się kierować pomagając ptakom w zimie. Prezentacja bogata była w zdjęcia ptaków zimujących w Polsce oraz w informacje dotyczące ich dokarmiania. Mamy nadzieję, że działania Wolontariuszki przyczynią się do spojrzenia wrażliwym okiem na świat naszych ptasich przyjaciół w trudnym dla nich czasie.
Dziękujemy Emilko!
Katarzyna Mazur