Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

„W karnawale same bale…”

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykle wyczekiwany przez dzieci, dostarczający wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Podczas balu dzieci mogły zaprezentować swój strój, wziąć udział w tańcach i zabawach, a także skosztować z okazji Tłustego Czwartku pysznych wypieków w postaci pączków i faworków. Na koniec wybraliśmy króla i królową balu. Bawiliśmy się świetnie!

Dla starszych przedszkolaków milą niespodziankę przygotowały Emilka Turecka i Milenka Dąbrowska z V klasy. Smerfy wzięły udział w "miłosnych" konkurencjach tj. taniec w parach, poszukiwanie drugiej połówki serca, poznanie imion swoich wybranków, odszukanie serduszka pluszowego w tajemniczym worku oraz wykonanie w parach serduszek. 

Dziękujemy dziewczynkom za zaangażowanie i mile spędzony czas a dzieciom i rodzicom dziękujemy  za przygotowanie pięknych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Anna Fortuna, Kinga Turecka

GALERIA