Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

„W karnawale same bale…”

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykle wyczekiwany przez dzieci, dostarczający wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Podczas balu dzieci mogły zaprezentować swój strój, wziąć udział w tańcach i zabawach, a także skosztować z okazji Tłustego Czwartku pysznych wypieków w postaci pączków i faworków. Na koniec wybraliśmy króla i królową balu. Bawiliśmy się świetnie!

Dla starszych przedszkolaków milą niespodziankę przygotowały Emilka Turecka i Milenka Dąbrowska z V klasy. Smerfy wzięły udział w "miłosnych" konkurencjach tj. taniec w parach, poszukiwanie drugiej połówki serca, poznanie imion swoich wybranków, odszukanie serduszka pluszowego w tajemniczym worku oraz wykonanie w parach serduszek. 

Dziękujemy dziewczynkom za zaangażowanie i mile spędzony czas a dzieciom i rodzicom dziękujemy  za przygotowanie pięknych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Anna Fortuna, Kinga Turecka

GALERIA